Почаевская Лавра

Тур в Почаїв з Києва.

Дводенний тур в Почаїв 

З відвіданням Свято-Успенської Почаївської Лаври, Божої Гори, Озера Святої Анни, Скита Святого Духа.

Важливо! Під час нашого паломництва в Почаїв група НЕ БУДЕ молитися за "рузький мир", за московського царя  і "духовние скрєпи". Тому тих людей, кому важливо молитися за перемогу України, за ЗСУ і т.д. - запрошуємо приєднатися саме до нашої поїздки.

Дати екскурсії в Почаїв у 2022 році:

  • 13-14 серпня — гарантований виїзд. лишилося 3 місця в групі
  • 20-21, 27-28 серпня, 10-11, 24-25 вересня 
  • 14-15 жовтня  — на Покрову
  • Військовий стан дозволяє відвідання Святих місць в тих регіонах, де не ведуться бойові дії. Дивіться наше свіже відео з Лаври,

Почаївська Лавра під час війни з орками

Консультації по поїздці — за телефоном 067 448 50 60 (також є Viber для переписки в неробочий час)

Програма паломницької поїздки:

День 1. 10-00. Збір групи на посадку біля автобуса за адресою: м. Київ. станція метро Житомирська, парковка біля виходу з метро. Орієнтація на автосалон «Інфініті». Посадка в автобус відбувається згідно зі списком бронювання. Що брати в дорогу — читайте посилання

10-15. Виїзд по трасі Київ-Львів. За бажанням можна приєднатися до поїздки в населених пунктах на трасі Київ-Житомир-Рівне. В дорозі є обов’язкові санітарні зупинки на АЗК.

Екскурсія на Божу Гору. Всі бажаючі можуть набрати води з Живоносного Джерела та омитися нею. Відвідуємо печеру, де жили монахи-самітники та храми. Відвідання Святині можливо виключно за сприятливих погодніх умов.

Переїзд в Скит Святої Анни в село Онишківці. Всі бажаючі зможуть омитися в благодатній воді в купелі з Джерела Святої Праведної Анни

Актуальне відео з Святині дивіться нижче

Джерело Святої Анни під час війни.

 

Переїзд в Почаїв. Заселення в готелі. Вільний час. Вечеря в трапезній Лаври або за бажанням в кафе поруч з монастирем.

День 2. Екскурсія по Лаврі. Під час екскурсії Ви маєте змогу прикластися до Ікони Почаївської Богородиці, відбитку на камені Стопи Богородиці, мощей Святих Іова та Амфілохія Почаївських. За бажанням самостійне відвідання ранкової літургії в Троїцькому соборі. Вільний час. Самостійно сніданок в Лаврській трапезній, відвідання іконних лавок та записних столів.

Переїзд в Монастир Духа Святого. Екскурсія по Святині. Набираємо воду з криниці Святого Амфілохія. Відвідуємо храми та записні столи.

За наявності додаткового часу в поїздці може бути відвідання міста Кременець, Гори королеви Бона, Богоявленського жіночого Монастиря, Монастирського кладовища з могилою Святого Амфілохія.

13-00. Виїзд на Київ. В дорозі обов’язково санітарні зупинки на АЗС.

19-00 — 20-00. Прибуття в Київ на ст.метро Житомирська. Точний час прибуття залежить від ситуації на дорогах та черг на блокпостах. Організатор паломництва в Почаїв не несе відповідальності за стан доріг, черги в монастирях та на блокпостах, погоду і т.д.

Ціна паломництва в Почаїв: 1500 грн з людини. У вартість входить: проїзд автобусом Київ-Джерело Праведної Анни-Почаївська Лавра-Київ, екскурсія по маршруту, супроводження представником паломницької служби. У вартість не входить: проживання (від 60 грн з людини в загальному номері), харчування в трапезних монастирів (в середньому до 100 грн), окрема екскурсія по Лаврі (10 грн).

Порядок замовлення нашої поїздки в Почаїв:

1. Уточнюєте телефоном +380674485060 чи Viber наявність місць на бажану дату. 2. Надсилаєте у довільній формі замовлення у якому вказуєте: призвіще, ім’я кожного паломника та їх номери телефонів і дату поїздки з вказаних на сайті. Також зазначаєте бажані умови проживання. 3. Вносите передплату з розрахунку не менше 500 грн з особи на реквізити, що відправляють у відповідь на Ваше замовлення. Решта коштів оплачується безпосередньо в автобусі в день виїзду. 

Основні переваги поїздки з нами: 

  • не ведемо пропаганди руззького міра
  • не розказуємо про духовні скрєпи і не змушуємо молитися за рузького патріарха Гундяєва
  • екскурсія по маршруту проводиться виключно українською мовою
  • в поїздці є спеціальні консультації для тих, хто їде за зціленнями
  • наша паломницька поїздка цікава як звичайним туристам, так і прочанам.

Організатор поїздки має право вносити корективи до програми відвідання монастирів з урахуванням погодніх умов, черг в монастирях, черг на блокпостах і т.д. 

Оцените этот материал
Подписаться
Уведомить о
guest
1 Комментарий
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Олена
Олена
1 месяц назад

Добрий день. Хочу висловити подяку за тур до Почаєва. Стільки прекрасного та святого побачила. Дмитро, який був наставником та керівником поїздки, Микола Миколайович – екскурсовод (від Бога) подарували такі враження, які ніколи не забути. Так усе організовано, ніхто не пошкодує ні сили, ні грошей. Це просто чудова поїздка та подія. Стільки величі ще не бачила. Дякую.