Почаевская Лавра

Поїздка в Почаїв. Автобусний тур вихідного дня з Києва.

Поїздка в Почаїв з Києва

З відвіданням Свято-Успенської Почаївської Лаври, Озера Святої Анни, Скита Святого Духа, Кременця. 

Розклад поїздок: 25-26 травня 2024

Всі святі місця відкриті для відвідання. В монастирях не роздають повістки. Відвідання монастирів і купання в купелі - безкоштовне.

Консультації по поїздці:

+38 067 448 50 60 (також є Viber для переписки в неробочий час)

Програма паломницької поїздки:

День 1. 09-00. Збір групи на посадку біля автобуса за адресою: м. Київ. станція метро Житомирська, парковка біля виходу з метро. Орієнтація на автосалон «Інфініті». Посадка в автобус відбувається згідно зі списком бронювання.

Що брати в дорогу - читайте посилання

Виїзд по трасі Київ-Львів. За бажанням можна приєднатися до поїздки в населених пунктах на трасі Київ-Житомир-Рівне. В дорозі є обов’язкові санітарні зупинки на АЗК. Відстань до Почаєва близько 420 км. В дорозі в середньому 5,5 годин

Приїзд в м. Кременець. Екскурсія по Богоявленському жіночому монастирю. Прикладаємося і молимося біля чудотворних ікон, що написані для цього монастиря на Святій Горі Афон. 

Переїзд в Скит Святої Анни в село Онишківці. Всі бажаючі зможуть омитися в благодатній воді в купелі з Джерела Святої Праведної Анни. Також в окремі дати можливі спеціальні консультації там, хто їде за зціленнями та бездітним парам.

Переїзд в Почаїв. Заселення в готелі, який ми бронюємо для Вас. Вільний час. Вечеря в трапезній Лаври або за бажанням в кафе поруч з монастирем.

День 2. Екскурсія по Лаврі. Під час екскурсії Ви маєте змогу прикластися до Ікони Почаївської Богородиці, відбитку на камені Стопи Богородиці, мощей Святих Іова та Амфілохія Почаївських. За бажанням самостійне відвідання ранкової літургії в Троїцькому соборі. Вільний час. Самостійно сніданок в Лаврській трапезній, відвідання іконних лавок та записних столів.

Також за бажанням — є дзвонотерапія для зцілень 

рекомендуємо переглянути наше актуальне відео з Лаври

Паломницька поїздка в Почаїв. Молитися за перемогу України.

 

Переїзд в Монастир Духа Святого. Екскурсія по Святині. Набираємо воду з криниці Святого Амфілохія. Відвідуємо храми та записні столи.

За наявності додаткового часу в поїздці може бути відвідання міста Кременець, Гори королеви Бона, Гори Божа, Монастирського кладовища з могилою Святого Амфілохія.

19-00- 20-00. Прибуття в Київ на ст. метро Житомирська. Точний час прибуття залежить від ситуації на дорогах та черг на блокпостах. Організатор паломництва в Почаїв не несе відповідальності за стан доріг, черги в монастирях та на блокпостах, погоду і т.д.

Ціна паломництва в Почаїв: 1850 грн з людини.

  • У вартість входить: проїзд автобусом Київ-Джерело Праведної Анни — Почаїв — Київ, екскурсія по маршруту, супроводження представником паломницької служби. У вартість не входить: проживання в загальних номерах Лаврського готелю — 60 грн або поліпшені умови проживання в готелях біля Лаври (від 350 грн з людини в номері на 2-3 людини), харчування в трапезних монастирів (в середньому до 100 грн)

Порядок замовлення нашої поїздки в Почаїв: 

1. Уточнюєте телефоном +380674485060 чи Viber наявність місць на бажану дату. 2. Надсилаєте у довільній формі замовлення у якому вказуєте: призвіще та ім'я кожного паломника та їх номери телефонів і дату поїздки з вказаних на сайті. Також зазначаєте бажані умови проживання. 3. Вносите передплату на реквізити, що відправляють у відповідь на Ваше замовлення. Оплата за готелі відбувається при поселенні.

Основні переваги поїздки з нами: 

  • не ведемо пропаганди руззького міра
  • екскурсія по маршруту проводиться виключно українською мовою (на відміну від т.з. церковних поїздок)
  • в поїздці є спеціальні консультації для тих, хто їде за зціленнями
  • паломницька поїздка цікава як звичайним туристам, так і прочанам.

Організатор поїздки має право вносити корективи до програми відвідання монастирів з урахуванням погодніх умов, черг в монастирях, черг на блокпостах і т.д. До нашої поїздки в Почаїв з Києва на два дні приєднуються також містяни з Білої Церкви, Вишгорода, Обухова, Українки, Василькова, Димера, Лютежа та інших міст Київської області

почаївська лавра відгуки читайте нижче

4.9/5 - (18 голосов)
Подписаться
Уведомить о
guest
3 комментариев
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Олена
Олена
1 год назад

Добрий день. Хочу висловити подяку за тур до Почаєва. Стільки прекрасного та святого побачила. Дмитро, який був наставником та керівником поїздки, Микола Миколайович – екскурсовод (від Бога) подарували такі враження, які ніколи не забути. Так усе організовано, ніхто не пошкодує ні сили, ні грошей. Це просто чудова поїздка та подія. Стільки величі ще не бачила. Дякую.

Василь
Василь
1 год назад

Дякую за поїздку і за те, що молитесь за Україну, а не орківський рузький мир

Наталія
Наталія
9 месяцев назад

Хочу висловити подяку Дмитру, який супроводжував нашу групу впродовж поїздки в Почаїв 19-20 серпня за приємну атмосферу та корисну інформацію. Також хочу відмітити роботу екскурсовода Миколи, який багато чого цікавого розповів про величні пам’ятки нашої країни, впродовж розповіді неначе перенеслася у далекі часи. Дякую вам за вашу богоугодну справу.