Чому путін не хоче, щоб Ви молилися в Почаївській Лаврі?

Секретна операція рашистського ІПСО проти найбільшої Української Святині.

Як українці допомагають путіну перемогти на духовному фронті? Релігійний розкол в Україні — проект фсб рпц, щоб дати раші перемогти нас.

гундяєв та путін руками своїх агентів та адептів в Україні займаються дискредитацією саме Почаївської Лаври. Чому саме Почаївської, а не, наприклад Києво-Печерської чи Святогірської?

Трошки історії України для Вас в розрізі історії християнства.

1240-рік. Орда хана Батия фактично знищує Київ. Монахи та священники, щоб зберегти християнство на землі Київської Русі — тікають від орди на землі теперішньої Тернопільської області та засновують монастирі на горі Почаївській та горі Божа.

І тоді на горі Почаївській відбувається перше явлення Пресвятої Богородиці як знак того, що вона народ свій християнський не залишить в біді і саме в Почаєві потрібно бути та молитися під час війни з ордою. І дійсно, саме після цього війська Данила Галицького) розбивають основні ординські підрозділи та відтісняють орду на територію…ТЕПЕРІШНОЇ МОСКВОЇ. саме в теперішній московії не знайшлось відважних воїнів і правителів, щоб відбитися від ворогів і теперішні московити на 300 років потрапили в ярмо до Золотої Орди.

Друге явлення Пресвятої Богородиці на горі Почаївській відбулося у 1675 році, під час так званої Збаразької війни, коли полчища татар ногайської орди підступили до Почаївського монастиря. Оточивши його з трьох боків, татари намагалися здобути монастир. протягом трьох діб орда атакувала і погрожувала повністю зруйнувати Почаївський монастир. Вони вже спалили навколишні монастирські будівлі й убили священика та ієродиякона з монастирської братії.  Тодішній почаївський ігумен Йосип Добромирський зважився залишити будь-яку надію на земну допомогу і переконав усіх, зачинених у монастирі, звернутися до єдиної Заступниці роду людського — Божої Матері та Її блаженного угодника — преподобного Іова, ігумена Почаївського. Ігумен повелів до ранку служити акафіст перед чудотворною іконою, і, як тільки оточені почали співати кондак: «Вибраній Воєводі…», Свята Діва раптово явилася над Троїцькою монастирською церквою в надзвичайному сяйві з небесними ангелами, які тримали оголені мечі на захист народу православного, а Богородиця, «розгортаючи біло- блискучий омофор», слухала молитви преподобного Іова, ігумена Почаївського, який стояв біля Неї на хмарах небесних, «щоб не віддавала монастиря, в якому він був ігуменом, у неволю татарам».

Спочатку татари подумали, що це привид, і почали пускати стріли в Пресвяту Богородицю і чорноризця, яким був Іов Залізо — але стріли несподівано почали повертатися назад і ранити тих, хто пускав їх. Тоді нажахані татари звернулися до полонених християн і запитали їх: «Звідки ця Господиня і безліч озброєних воїнів, які предстоять їй? У відповідь на це християни сказали, що тут, у монастирі, є ікона Пресвятої Діви Богородиці, і чудеса ці сходять від Неї. Тоді від страху вороги сильно збентежилися. Одні, думаючи, що небесні воїни женуться за ними, намагалися вбивати їх і, таким чином кидалися один на одного і вбивали. Інших тоді потовкли кіньми. Нажахані вороги втікали від Почаївської гори, залишаючи свою зброю.

Але повернемося до наших часів. Історія має властивість повторюватись. Знову орда, на цей раз бурятсько-чеченська-тувинська. Нащадки (бастарди) тієї Золотої Орди.

Але рпц-фсб добре вивчило історію попередніх невдач. 

Жалюгідні кремлівські карлики реально БОЯТЬСЯ того, що українці масово поїдуть молитися в Почаїв і тоді всі ті ракети і шахеди по волі Пресвятої Богородиці полетять назад в росію. Як це було в історії описаній вище. гундяєв та путін, боючись заступництва вищих сил  — почали дискредитацію Почаївської Лаври, щоб після 24 лютого 2022,  українські віряни не поїхали в Почаїв молитися за перемогу над ордою та захистом небесних сил.

Дискредитація Святині почалася ще під час ковідної істерії, яку запустили через підконтрольні телеканали. Один з телеканалів (співвласником на той час якого був кум путіна — віктор медведчук) призначив саме Почаївську Лавру головним винуватцем поширення коронавіруса в Україні. І це дійсно вплинуло на вірян. Як же можна було не вірити українському телеканалу?

При тому, що про Києво-Печерську Лавру, яка знаходиться в центрі 3-ьох мільйонного Києва — мовчали.

2020 та 2021-и роки Почаївська Лавра була майже пуста на всі великі християнські Свята. Бо налякані медведчуком (путіним) — українські християни боялися їхати в начебто заражений Почаїв. 

Після початку повномасштабного вторгення у справу були задіяні агенти кремля у вищих церковних та державних органах. А також рашистські виродки сімонян та соловйов.

Чим тепер відвертають від Почаївської Лаври українців: 

  1. російські пропагандисти відкрито заявляють, що українські Лаври начебто належать росії
  2. російські пропагандисти відкрито заявляють, що війна, в тому числі почалась, щоб захистити російську церкву в Україні
  3. влаштовують брудні провокації, як це було з чернівецькими паломниками.
  4. через підконтрольні ЗМІ рашисти вкидають маніпуляційні твердження, що Почаївська Лавра — це не Українська Святиня, а московська церква.
  5. через підконтрольні ЗМІ рашисти вкидають маніпуляційні твердження, кожна свічка, що поставлена в Почаєві, то куля, що вб’є українського захисника.
  6. через соцмережі поширюють брехню, що начебто Лавра закрита або там зараз введені війська і не пускають вірян до Святині.

таких прикладів насправді багато, Ви їх і самі можете бачити в соцмережах і телеканалах. 

Результат дискредитації на фото нижче. На Вербну неділю у цьому році ось такі «черги» з бажаючих молитися до пресвятої Богородиці біля її чудотворної Ікони.

Мета путіна та гундяєва — не дати українцям поїхати в Почаїв молитися перед Іконою Почаївської Богородиці за заступництво.

Якщо Ви планували їхати в Почаїв, але потім передумали під впливом рашистського ІПСО — ми Вас «вітаємо». Завдяки Вам путін та гундяєв досягають свої мети. Принаймі на одному фронті раша перемагає — на духовному.

Якщо Вам сподобалась ця стаття і Ви вважаєте, що вона корисна — замовляйте поїздку в Почаїв або допоможіть авторам статті донатом: 

 

5/5 - (1 голос)
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии