Поїздка в Почаїв зі Львову

Одноденний тур вихідного дня зі Львову в Почаїв.

Плюси та мінуси такої поїздки.

Багато жителів Центральної та Східної України їдуть до Львова на поїзді, щоб потім поїхати в екскурсійний тур до Почаївської Лаври та Джерела Святої Анни. В цій статті ми проводимо аналіз таких турів та розказуємо кому підходить чи не рекомендується їхати зі Львова.

Одразу зазначимо, що ми не ставимо під сумнів професійність львівських турфірм. Вони якісно організовують саме туристичну, а не паломницьку поїздку до Почаєва та Джерела Святої Анни.

Але про що мовчать на своїх сайтах та соцмережах львівські турфірми?

Відстань від до Почаєва від Львова — 140 км. В дорозі їхати 2 години. Виїзд зі Львова відбувається о 8-ій чи 9-ій годині.

То де ж тут мінус спитаєте Ви:

Мінус в тому, що ранкова служба в Почаївській Лаврі починається о 6-ій. Тобто якщо Вам потрібна ранкова служба, щоб потім посповідатися та причаститися, Вам не рекомендується виїзд зі Львова.

Другий мінус, про який мовчать львівські турфірми це те, що доступ до чудотворної ікони Почаївської Богородиці можливий виключно зранку і прикластися до ікони можна тільки з 7 до 10-00.

Тобто, якщо у Вас на меті подорожі – молитва біля чудотворних Святинь – виїзд зі Львова Вам не підходить. Взагалі втрачається сенс такого тура, якщо Ви вірянин, а не турист.

Третій мінус – львівські турфірми у більшості випадків ставлять виїзди на неділю, коли в Почаєві та Джерелі Святої Анни найбільша кількість людей і тому є черги, щоб зайти в ту ж саму іконну лавку чи записний стіл. Або зайти до Купелі Святої Анни.

Четвертий мінус саме туристичної поїздки – якщо людина їде за розв’язанням життєвих питань і потребує певних настанов та консультацій, то звичайно, що супроводжуючий турфірми таких консультацій надавати не буде, бо він не має необхідних знань та досвіду.

Із-за цих мінусів і того, що львівські турфірми орієнтовані виключно на туристичний формат поїздки, вже постраждало немало людей, хто потребував зцілень і молитви в Почаєві біля Святинь.

Особливо жаль в цій ситуації бездітні пари, які отримали тільки те, за що заплатили кошти – лише купання у Святій купелі Анни. А не отримали спеціальних консультацій, які потрібні, щоб правильно відвідати Святі місця.

Звичайно ми не кажемо, що львівські організатори винуваті в цьому. Винуваті саме люди, які вибрали туристичну поїздку, а не паломницьку поїздку. І винуваті люди в тому, що полінувалися зателефонувати, наприклад в Почаївську Лавру і все розпитати.

Справедливості заради наголосимо, що у Львові немає організаторів саме паломницьких поїздок до Почаєва, бо в місті немає жодної церкви, що належить до УПЦ!!! І облрада заборонила діяльність УПЦ в області.

Ще один мінус — якщо Ви вірянин УПЦ, то будьте готові що в туристичній поїздці з Вами поруч можуть їхати люди, що негативно ставляться до діяльності саме УПЦ, називають її московською сектою і т.д. Ці люди можуть вголос виражати свої негативні почуття до священників, а також вірян. 

Але якщо Ви просто турист і Вам цікаво погуляти по Львову та потім поїхати екскурсійною поїздкою до Почаєва – то звичайно ми рекомендуємо Вам звернутися до професіоналів львівських турфірм.

Вирішуйте, думайте з ким і як Вам краще їхати до Почаєва.

Якщо Вам потрібно набагато більше ніж просто екскурсія по Лаврі і селфі біля Святої купелі – рекомендується їхати саме з Києва разом з паломницькою службою “Почаїв-тур”

Розклад поїздок – дивіться посилання

Під час такої поїздки, окрім екскурсії Ви зможете:

  • Відвідати ранкову службу в Лаврі
  • Прикластися до чудотворної ікони Почаївської Богородиці
  • Прикластися до Стопи Богородиці
  • Прикластися до мощей Святих Іова та Амфілохія Почаївських
  • Отримати дзвонотерапію
  • Отримати консультації, як правильно та безпечно омитися в Купелі Святої Праведної Анни. 
  • Отримати спеціальні консультації для бездітних пар. Та багато іншого.

5/5 - (1 голос)
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии