Джерело Святої Анни

Джерело Святої Анни. Поїздка до Святині з Києва.

Поїздка до Озера Святої Анни

з відвіданням Почаївської Лаври, Скита Святої Анни, Скита Святого Духа та інших Святих місць.

Подорож до Святого місця для молитви і зцілень буде для Вас надзвичайно важливою і глибокою духовною подією. Ось декілька причин, які надихають на таку подорож:

Духовне зцілення, покаяння і очищення: Перебування в такому місці може допомогти спокутувати гріхи і знайти духовний спокій.

Дати проведення дводенного тура:

  • 25-26 травня 2024
Всі святі місця відкриті для відвідання. В монастирях не роздають повістки. Відвідання монастирів і купання в купелі - безкоштовне.

Консультації щодо замовлення поїздки з нами — в робочий час за тел.

067 448 50 60. Також на цьому номері є Viber та Телеграм 

актуальне відео зі Святині: 

Джерело Святої Анни в селі Онишківці. Купель для зцілень. #джерелосвятоїанни

Програма паломницької поїздки:

День 1. 09-00. Збір групи на посадку біля автобуса за адресою: м. Київ. станція метро Житомирська, парковка біля виходу з метро. Посадка в автобус відбувається згідно зі списком бронювання. Що брати в дорогу — читайте посилання

Виїзд по трасі Київ-Житомир-Ровно. В дорозі є санітарні зупинки на АЗС.

Приїзд в м. Кременець. Відвідання Богоявленського жіночого монастиря. Екскурсія по Святині. Усі бажаючі можуть прикластися до чудотворних Афонських ікон.

Переїзд в Скит Святої Анни в село Онишківці. Всі бажаючі зможуть омитися в благодатній воді в купелі з Джерела Святої Праведної Анни

Джерело Святої Анни – поїздка в це місце — чудова нагода наповнити своє життя благодаттю, що йде від Святинь, вклонитися чудодійним іконам, віддати славу Господу та Святій Анні, вмитися святою водою, або викупатися в ній, взяти з собою освячену воду для близьких і родичів, зцілитися та змінити своє життя. Люди, які глибоко вірять у Бога, відвідують ці місця з метою наповнити світлом свою душу і серце, зцілитися від важких захворювань.

На сьогодні існує багато прикладів зцілення людей після купання в озері Святої Анни, цілюща вода якого позбавляє багатьох серйозних недуг — артрити, безпліддя, дерматити, онкологічні захворювання, захворювання жіночих органів і т.д. Головною особливістю озера Святої Анни є температура води, яка в будь-яку пору року, що в літню спеку, що у люті морози, дорівнює +6 °С. Цілющі властивості води джерело Святої Анни довели також науковці. Вони розкрили секрет зцілюючого джерела, вода якого багата на кремній та іони срібла. Перший елемент дарує людині здоров’я та силу, а другий – вбиває шкідливі бактерії. Також, по молитвах до Святої Праведної Анни, багато бездітних пар отримує довгоочікувану звістку про майбутнє поповнення в родині. (для бездітних пар в нашій поїздці є спеціальні консультації)

Переїзд в Почаїв. Заселення в готелі. Екскурсія по Лаврі. Вільний час. Вечеря в трапезній Лаври або за бажанням в кафе поруч з монастирем.

День 2. Почаївська Лавра та її чудотворні Святині

Ви маєте змогу прикластися до Ікони Почаївської Богородиці, відбитку на камені Стопи Богородиці, мощей Святих Іова та Амфілохія Почаївських. За бажання — самостійне відвідання ранкової літургії в Троїцькому соборі. Вільний час. Сніданок в Лаврській трапезній, відвідання іконних лавок та записних столів.

Переїзд в Скит Святого Духа. Екскурсія по Святині. Набираємо воду з криниці Святого Амфілохія. Відвідуємо храми та записні столи.

Виїзд на Київ. В дорозі обов’язково санітарні зупинки на АЗС.

19-00 Прибуття в Київ на ст.метро Житомирська. Точний час прибуття залежить від ситуації на дорогах та черг на блокпостах. Організатор паломництва в Почаїв не несе відповідальності за стан доріг, черги в монастирях та на блокпостах, погоду і т.д.

Ціна туру до Джерела Святої Анни та Почаєва: 1850 грн з людини. 

У вартість входить: проїзд автобусом Київ-Джерело Праведної Анни — Почаїв — Київ, екскурсія по маршруту, супроводження представником паломницької служби.

У вартість не входить: проживання в загальних номерах Лаврського готелю — 70 грн або поліпшені умови проживання в готелях біля Лаври (від 350 грн з людини в номері на 2-3 людини), харчування в трапезних монастирів (в середньому до 100 грн), окрема екскурсія по Лаврі (20 грн).

Порядок замовлення нашої поїздки: 

  • Уточнюєте телефоном +380674485060 чи Viber наявність місць на бажану дату. 
  • Надсилаєте у довільній формі замовлення у якому вказуєте: призвіще, ім’я кожного паломника та їх номери телефонів і дату поїздки з вказаних на сайті. Також зазначаєте бажані умови проживання. 
  • Вносите передплату з розрахунку не менше 850 грн з особи на реквізити, що відправляють у відповідь на Ваше замовлення. Решта коштів оплачується безпосередньо в автобусі в день виїзду.

Організатор поїздки має право вносити корективи до програми відвідання монастирів з урахуванням погодніх умов, черг в монастирях, черг на блокпостах і т.д. 

Для тих, хто бажає поринути у озеро Святої Анни, існують кілька правил:
1) Занурюватися необхідно в чистій білизні (жінки повинні бути в сорочках з довгими рукавами і покритою головою);
2) Перед зануренням у воду тричі прочитати молитву до Святої Анни: «Свята Праведна Ганно, моли Бога за нас!»
3) Занурюватися потрібно з головою, тричі.

Кажуть, що немає кращого способу лікування, як тілесного, так і душевного, ніж занурення у зцілюючу воду озера Святої Анни з молитвою.
«І Господь посилає, віддаючи за вірою людською те, що просить щиро людина!».

Нехай подорож до Святого місця стане для вас особливим досвідом, який додасть глибини і значення вашому життю.

4.5/5 - (11 голосов)
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии