Джерело Святої Анни. Поїздка до Святині з Києва.

Паломницька поїздка до Озера Святої Анни

з відвіданням Почаївської Лаври, Скита Святої Анни, Скита Святого Духа та інших Святих місць.

Дати поїздки по Святим місцям:

  • 13-14, 20-21, 27-28 серпня 2022 р.  

Поїздка до джерела Святої Анни – це чудова нагода наповнити своє життя благодаттю, що йде від цих Святих місць, вклонитися чудодійним святиням, віддати славу Господу та Святій Анні, вмитися святою водою, або викупатися в ній, взяти з собою освячену воду для близьких і родичів, зцілитися та змінити своє життя. Люди, які глибоко вірять у Бога, відвідують ці місця з метою наповнити світлом свою душу і серце, зцілитися від важких захворювань.

На сьогодні існує багато прикладів зцілення людей після купання в озері Святої Анни, цілюща вода якого позбавляє багатьох серйозних недуг — артрити, безпліддя, дерматити, онкологічні захворювання, захворювання жіночих органів і т.д. Головною особливістю озера Святої Анни є температура води, яка в будь-яку пору року, що в літню спеку, що у люті морози, дорівнює +6 °С. Цілющі властивості води в джерелі Святої Анни довели також науковці. Вони розкрили секрет зцілюючого джерела, вода якого багата на кремній та іони срібла. Перший елемент дарує людині здоров’я та силу, а другий – вбиває шкідливі бактерії.

Програма паломницької поїздки до Джерела Праведної Анни:

День 1. 10-00. Збір групи на посадку біля автобуса за адресою: м. Київ. станція метро Житомирська, парковка біля виходу з метро. Орієнтація на автосалон «Інфініті». Посадка в автобус відбувається згідно зі списком бронювання. Що брати в дорогу — читайте посилання

10-15. Виїзд по трасі Київ-Львів. За бажанням можна приєднатися до поїздки в населених пунктах на трасі Київ-Житомир. В дорозі є санітарні зупинки на АЗК.

Екскурсія на Божу Гору. Всі бажаючі можуть набрати води з Живоносного Джерела та омитися нею. Відвідуємо печеру, де жили монахи-самітники та храми. Відвідання Святині можливо виключно за сприятливих погодніх умов.

Переїзд в Скит Святої Анни в село Онишківці. Всі бажаючі зможуть омитися в благодатній воді в купелі з Джерела Святої Праведної Анни

Актуальне відео з Святині дивіться нижче

Джерело Святої Анни під час війни.

Переїзд в Почаїв. Заселення в готелі. Вільний час. Вечеря в трапезній Лаври або за бажанням в кафе поруч з монастирем.

День 2. Екскурсія по Лаврі. 

Під час екскурсії Ви маєте змогу прикластися до Ікони Почаївської Богородиці, відбитку на камені Стопи Богородиці, мощей Святих Іова та Амфілохія Почаївських. За бажанням самостійне відвідання ранкової літургії в Троїцькому соборі. Вільний час. Самостійно сніданок в Лаврській трапезній, відвідання іконних лавок та записних столів.

Переїзд в Скит Святого Духа. Екскурсія по Святині. Набираємо воду з криниці Святого Амфілохія. Відвідуємо храми та записні столи.

За наявності додаткового часу в поїздці може бути відвідання міста Кременець, Гори королеви Бона, Богоявленського жіночого Монастиря, Монастирського кладовища з могилою Святого Амфілохія.

13-00. Виїзд на Київ. В дорозі обов’язково санітарні зупинки на АЗС.

19-00 — 20-00. Прибуття в Київ на ст.метро Житомирська. Точний час прибуття залежить від ситуації на дорогах та черг на блокпостах. Організатор паломництва в Почаїв не несе відповідальності за стан доріг, черги в монастирях та на блокпостах, погоду і т.д.

Ціна туру до Джерела Святої Анни: 1500 грн з людини. У вартість входить: проїзд автобусом Київ-Джерело Праведної Анни-Почаївська Лавра-Київ, екскурсія по маршруту, супроводження представником паломницької служби. У вартість не входитьпроживання в Лаврській гостиниці (від 60 грн з людини в загальному номері) або в готелях біля Лаври, харчування в трапезних монастирів (в середньому до 100 грн), окрема екскурсія по Лаврі (10 грн).

Порядок замовлення нашої поїздки в Почаїв: 1. Уточнюєте телефоном +380674485060 чи Viber наявність місць на бажану дату. 2. Надсилаєте у довільній формі замовлення у якому вказуєте: призвіще, ім’я кожного паломника та їх номери телефонів і дату поїздки з вказаних на сайті. Також зазначаєте бажані умови проживання. 3. Вносите передплату з розрахунку не менше 500 грн з особи на реквізити, що відправляють у відповідь на Ваше замовлення. Решта коштів оплачується безпосередньо в автобусі в день виїзду.

Організатор поїздки має право вносити корективи до програми відвідання монастирів з урахуванням погодніх умов, черг в монастирях, черг на блокпостах і т.д. 

Для тих, хто бажає поринути у священне озеро Святої Анни, існують кілька правил:
1) Занурюватися необхідно в чистій білизні (жінки повинні бути в сорочках з довгими рукавами і покритою головою);
2) Перед зануренням у воду тричі прочитати молитву до Святої Анни: «Свята Праведна Ганно, моли Бога за нас!»
3) Занурюватися потрібно з головою, тричі.

Кажуть, що немає кращого способу лікування, як тілесного, так і душевного, ніж занурення у зцілюючу воду озера Святої Анни з молитвою.
«І Господь посилає, віддаючи за вірою людською те, що просить щиро людина!».
4.7/5 - (4 голоса)
Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии