Святые места, помогающие при постковидном синдроме.

Источник Святой Анны и Почаев. Святые места, которые могут помочь в реабилитации переболевших на коронавирус.

Матеріал в статті надано українською мовою.

 

Що таке постковідний синдром?

Постковідний синдром — патологічний стан після коронавірусу, яке може супроводжуватися різною симптоматикою. З подібним синдромом стикається практично кожна людина, яка перехворіла на інфекцію. У цій статті ми розглянемо основні ознаки постковідного синдрому і ефективні методи реабілітації.

Постковідний синдром може виникнути незалежно від того, в якій формі коронавірус протікав у людини: прихованої, легкої, середньої, важкої або критичною.

В даний час існує декілька гіпотез, які намагаються пояснити формування постковідного синдрому. Одна з них стверджує, що патологічна симптоматика після коронавірусу — це прояви хронічного тромбоваскуліта. У всіх на слуху таке ускладнення коронавірусу, як пневмонія, при якій уражаються легені. Однак це далеко не найпоширеніше ускладнення інфекції. При COVID-19 важке запалення легенів спостерігається тільки у незначної частини пацієнтів. Набагато частіше зустрічається запалення стінок судин головного мозку, яке може тривати і після коронавірусу.

Але  ще одна, дуже важлива проблема. Здавалось б — отримав негативний тест і все скінчилося. Але ні…

Вже сьогодні є висновки вчених та медиків про те, що коронавірус негативно впливає на психоемоційне здоров’я.


При постковідному синдромі можуть спостерігатися:

  • депресивний настрій. Практично всі пацієнти, які перенесли коронавірус, знаходяться в мінорному настрої. У них розвиваються смуток, пригніченість, меланхолія. В окремих випадках депресивного настрою може призводити до суїцидальних думок; 
  • нестійкий емоційний стан. Виявляється різкими перепадами настрою, низьким самоконтролем поведінки;
  • панічні атаки. У людей виникають напади важкої тривоги в поєднанні з іншими ознаками: підвищеним артеріальним тиском, задухою, нудотою, запамороченням.

самогубство

В цей час спостерігаються непоодинокі випадки, коли тяжке порушення психоемоційного стану після коронавірусу закінчувалося суїцидальним результатом.
Щодня тільки в Києві 1-2 людини зводить рахунки зі своїм життям саме з причин постковідного синдрому.

 

Психологічна відповідь на запалення легенів?!
Про те, що коронавірус може викликати психологічні проблеми навіть після одужання, говорить безліч зарубіжних досліджень. У листопаді в авторитетному журналі Lancet була опублікована стаття вчених британського Оксфордського університету, в якій вони проаналізували 69 мільйонів медичних карт жителів США, понад 62 тисяч з яких перехворіли коронавірусів.

Як показало дослідження, майже кожному п’ятому американцеві діагностували психічний розлад протягом трьох місяців після одужання. Найчастіше це була тривожність, депресія і безсоння.

«Ймовірно, це обумовлено поєднанням як психологічних стрес-факторів, пов’язаних з даною конкретною пандемією, так і фізичних наслідків хвороби», — прокоментував агентству Рейтер результати дослідження психіатр-консультант Університетського коледжу Лондона Майкл Блумфілд.  Раніше італійські вчені з наукового інституту в Сан-Рафаелі обстежили понад 400 пацієнтів, які перенесли ковід. Через місяць після одужання понад 55% з них мали як мінімум один психіатричний симптом.

«Коронавірусна інфекція пов’язана з широким спектром неврологічних синдромів, що вражають весь нервовий тракт, включаючи судинну мережу головного мозку», — йдеться в жовтневому доповіді групи фахівців Національного госпіталю неврології і нейрохірургії в Лондоні.

Місяць тому ВООЗ внесла «постковідний стан» в міжнародний класифікатор хвороб.

В Україні жодних схожих досліджень не провадиться на державному рівні.
На додаток, на рівні високопосадовців МОЗ ведеться безпідставне залякування населення, що ще більше погіршує емоційний стан українців.
Як приклад можна навести жахливу по своєму цинізму та шкоді для фізичного та емоційного здоров'я - заборону на прогулянки в парках на свіжому повітрі.

 

То що робити, коли навіть державі не потрібні нещасні самогубці, та люди, що перебувають у важкому емоціональному стані?

Вихід є, перевірений сотнями років та тисячами свідчень про духовне зцілення:

У кожної людини в житті може наступити момент, коли хочеться втекти далеко-далеко. Від людей, від проблем, від надокучливого шуму. Усамітнитися і подумати про речі, далекі від побуту,  насолодитися спокоєм, в тиші помолитися, розповісти про свої біди і попросити про допомогу.

У всьому світі є місця з такою позитивною енергетикою, ніби Сам Господь торкнувся їх своєю рукою. Туди хочеться повертатися знову і знову. Не потрібно далеко їхати, адже наша земля обдарована величезною кількістю святинь — неймовірної краси храми, церкви і монастирі з чудотворною іконою, цілющі святі джерела. І року не вистачить, щоб об’їхати їх все. Ось тільки мала їх частина —  Християнські святині України — Почаїв, Зарваниця, Онишківці, Гошів, Святогірськ, Божа Гора.

Здавна люди під час негараздів у житті, під час депресій, невлаштованості у сімейному чи особистому житті, під час хвороб душі та тіла, їхали отримувати підтримку та зцілення до Святих місць. 

Тому і зараз, мі пропонуємо Вам відвідати Святі місця з паломницькою службою «Почаїв-тур». 

Самі бачите, наскільки це важливо під час пандемії коронавірусу, пандемії брехні і депресій, що ширяться Україною. Не треба чекати, поки й у Вашу родину прийде лихо.  

 

4.7/5 - (3 голоса)
Подписаться
Уведомить о
guest
1 Комментарий
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Світлана
Світлана
1 год назад

Повністю підтримую! Дійсно після відвідання святих місць повертаєшся іншою людиною: прояснюється свідомість, покращується пам’ять і з’являється позитивний настрій.